Antti Favén

(Finland, 1882-1948)
Antti Favén
(Finland, 1882-1948)

ANTTI FAVÉN, olja på duk på papp-pannå, signerad och daterad 1942.

Läsande modell. 56 x 86,5 cm.

Utropspris
10 000 SEK