MEDICINSKED

Silver. Möjligen Adolf Johan Hedbäck, Karlstad. 1800-tal.

Modell Gammal svensk. Delvis förgylld. L 14,5.

Konditionsrapport

Sliten förgyllning.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss