Belysning Bordslampor
1169456
Bordslampa, funkis, 1930-tal.
Bordslampa, funkis, 1930 tal
Bordslampa, funkis, 1930 tal
Bordslampa, funkis, 1930 tal
Bordslampa, funkis, 1930 tal
Bordslampa, funkis, 1930 tal
Bordslampa, funkis, 1930 tal

Lackerad metall och svärtat trä. En ställbar ljuspunkt. Höjd bl a 50 cm.

Slitage. Färgbortfall. Ej funktionstestad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V20
Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Fraktas ej
1 200
112
124
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
16 aug 18:17
1 200 SEK
14 aug 10:23
1 000 SEK
13 aug 13:12
500 SEK
13 aug 7:13
450 SEK
12 aug 13:23
350 SEK