HELALLIANSRING 18k vitguld m 27 briljanter ca 1 ct totalt, Roland Lantz Stockholm

Total vikt 3,1 g. Storlek 18,5/58.

Slitage. Repor. Gäller ringskena.

Utropspris
8 000 SEK