Smycken Övriga
1170744
RING 18K vitguld m 2 gammalslipade briljanter ca 3 ct totalt ca L-M SI samt diamanter 8/8 ca 0,10 ct totalt
8 ca 0,10 ct totalt
8 ca 0,10 ct totalt
8 ca 0,10 ct totalt
8 ca 0,10 ct totalt
8 ca 0,10 ct totalt
8 ca 0,10 ct totalt
8 ca 0,10 ct totalt

Total vikt 5,1 g. Storlek 16/50. Sten Gramen Guldsmide Göteborg 1969.

Slitage. Repor. Ringskena. Rondistskada-naturlig fjäder .

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46-76-209 59 81

Slutpris
65 000
6 078
6 720
Utropspris
50 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
8
15 sep 17:38
65 000 SEK
15 sep 17:37
63 000 SEK
8
15 sep 17:35
61 000 SEK
15 sep 17:35
60 000 SEK
15 sep 17:33
57 000 SEK