VÄGGLAMPA, modell EY 56/2, Itsu 1960-tal.

Lackerad metall och mässing. Justerbara perforerade skärmar. Bredd 30 cm. Djup 30 cm.

Ej funktionstestad. Ställvis slitage.

Utropspris
250 EUR