1171322
HÄNGE, briljantslipade diamanter ca 2.4 ct. J. Böckerman Helsingfors 2010. Gult- och vitt guld 68 g.
HÄnge, briljantslipade diamanter ca 2.4 ct. j. böckerman helsingfors 2010. gult  och vitt guld 68 g

Diameter 5,5 cm.

Bruksslitage, 1 diamant med nagg.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - L32
Nan Jarjis
Nan Jarjis
Specialist silver och design

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 500
26 737
2 764
Utropspris
2 500 EUR
Budhistorik (10 bud)
11 sep 20:49
2 500 EUR
9 sep 22:31
2 400 EUR
9 sep 22:27
2 300 EUR
9 sep 22:27
2 210 EUR
7 sep 22:24
2 101 EUR