1171765
FAT, två stycken samt TALLRIKAR, två stycken, kompaniporslin. Qingdynastin, 1700-tal
Fat, två stycken samt tallrikar, två stycken, kompaniporslin. qingdynastin, 1700-tal.

Olika dekor i underglasyrblått. Diameter 22-24 samt längd 32-38 cm.

Skador, sprickor, nagg.

Utropspris
2 000 SEK