12 st, bakelsegafflar, Kultakeskus 1929.
11 dessert skedar, mussla Finland 1929.
13 st kaffeskedar mussla 1950.
12 Matskedar, mussla 1955.
8 skedar olika ca 1900.
1 sockertång, Finland 1943
1 serviettring Norge? 1900-talets första hälft
2 serveringsgafflar.
Total vikt 1332 g.
Gravyr. Slitage.