ELON ARENHILL 3 HÄNGEN 18K vitguld med 3 smaragder, 2 odlade pärlor och 1 prasiolit (quartz), totalt 13,0 g
Smaragdhänge ca 4 x 4 cm.
Slitage. Repor. Nagg.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
4 000 SEK