samt runda briljantslipade diamanter 0.49 ct enligt gravyr, storlek 17.50/55, totalvikt 5.5 g. Stämplad H&Å, Stockholm 1990. Etui från Hellström & Åhrling medföljer.
Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.