BURBERRY, weekendbag 1970-tal.
Logomönstrad med svarta skinndetaljer, kombinationslås i gulmetall (märkt Presto 2356), invändigt ett mindre fack, utvändigt ett fack undertill med dragkedja, samt ett mindre sidofack med dragkedja, 48x36x33 cm
Repor. Märken. Bruksslitage.