Intarsiadekor av fjärilar och blommor. Inredning med lådor och hyllor. Höjd 130, längd 90, bredd 42 cm.
Fanerskador. Märken. Låst dörr men går att öppna och stänga. Nyckel saknas.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10