JIM DINE, färglitografi signerad Jim Dine och numrerad 46/75.
Two ties från mappen "Oo La La" (with Ron Padgett), 1970. Bladstorlek 44,5 x 70 cm.
Ej examinerad ur ram.
Williams College 28