Konst Contemporary
1173476
Jim Dine
(Född 1935)
75
75
75

JIM DINE, färglitografi signerad Jim Dine och numrerad 46/75.

Two ties från mappen "Oo La La" (with Ron Padgett), 1970. Bladstorlek 44,5 x 70 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T10

Williams College 28

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Värderare klassiskt konst 1800/1900-tal
+46 (0)739 40 08 16

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
9 200
860
951
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
13 sep 10:19
9 200 SEK
13 sep 10:18
9 000 SEK
13 sep 10:18
9 000 SEK
13 sep 9:50
8 800 SEK
13 sep 9:41
8 600 SEK