Renoveringsobjekt Grönmålat trä, svart gjutjärn. Bord höjd 64 cm, 122 x 62 cm. Soffa längd 126 cm, stolar bredd 66 cm. Sitthöjd soffa & fåtöljer 40-43 cm. Sex lösa, något långa ribbor, medföljer.
Åldersrelaterat slitage. Skador. Lagningar. Senare målning. Renoveringsbehov.