Stål, quartz, plexiglas, blå urtavla, datum, ca 1970.
Caliber 1250 Serienr 32 85 78 50 Boettnr 198.003.
Åldersrelaterat slitage. Repor. Ej funktionstestad. Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10