1175459
VIKSKÄRM, fyrdelad, trä med inläggningar av ben och sten. Kina, 1900-tal.
VikskÄrm, fyrdelad, trä med inläggningar av ben och sten. kina, 1900-tal.

Skuren dekor, med motiv av fåglar, växter. Totalmått 190 (47,5x4) cm x Höjd 150 cm.

Skador.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)739 40 08 18

Utropspris
3 000 SEK