1175694
Karin Jaroszynska
(1934-2014)
Karin jaroszynska, "mor och barn", blandteknik på papper, signerad och daterad -65.

KARIN JAROSZYNSKA, "Mor och barn", blandteknik på papper, signerad och daterad -65.

Storlek 40x26,5 cm.

Vågigt papper eller duk. Ej examinerad ur ram.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T39

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
400 EUR