SKRIVBORD, 1900-talets mitt.

SKRIVBORD, 1900-talets mitt.

Teak och bok. Rektangulär skiva med rundade hörn. I fronten tre lådor och två skrivskivor. Längd 175, bredd 90, höjd 75 cm

Bruksslitage, smärre fläckar. En skrivskiva fastnat. Nyckel saknas.

Utropspris
3 000 SEK