Konst Fotografi
1176130
Bruno Ehrs
(Född 1953)
Bruno ehrs, c print, signerat bruno ehrs och daterad 1995 a tergo

BRUNO EHRS, c-print, signerat Bruno Ehrs och daterad 1995 a tergo.

Ur serien "Have a nice day". Bildstorlek 52,5 x 38,8 cm.

Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T215
Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 500
140
155
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
12 sep 14:04
1 500 SEK
12 sep 13:56
1 000 SEK
12 sep 11:20
900 SEK
11 sep 18:21
350 SEK
7 sep 16:50
300 SEK