stål, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, ca 1945
Caliber 30 T2 PC, Rererensnr MI 2211, Boettnr 2211/9, Serienr. 10.955.794
Plexiglas med spicka och repor. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Urtavla med patina. Slitage. Repor.