1178168
VAS/SKULPTUR Meissenliknande märke 1800-talets andra hälft porslin
Vas/skulptur meissenliknande märke 1800-talets andra hälft porslin.

Jägare med hundar vid stubbe, längd 34, bredd 26, höjd 39 cm

Åldersrelaterat slitage. Lagningar. Nagg. Pousseringar med skador

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
4 000 SEK