Guld på stål, automatisk, safirglas, datum, läderband.
Boettnr 27311910. Referensnr L4.656.2
Ej funktionstestad. Ej genomgången. Smärre repor. Smärre slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10