must de CARTIER, Tank Argent, armbandsur, ca 23.5 x 27 mm.
Förgyllt silver, quartz, mineralglas, läderbandets längd 38 cm
Referensnr. 6 040895.
Senare läderarmband. Slitage. Smärre repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
400 EUR