Design Konstglas
1181873
TAPIO WIRKKALA, SKÅL, 3155. Sign. Tapio Wirkkala, Iittala. 1952
Tapio wirkkala, skÅl, 3155. sign. tapio wirkkala, iittala. 1952.

Blåst kristall, fasettslipad. Bredd 13 cm.

Sedvanligt slitage.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist design
+358 (0)40 1284 977

Utropspris
400 EUR