Möbler Bord
1182072
Gae Aulenti
(1927-2012)
Gae aulenti, soffbord, "tavolo con ruote", fontana arte, italien, spår av etsad märkning.

GAE AULENTI, soffbord, "Tavolo con ruote", Fontana arte, Italien, spår av etsad märkning.

Rektangulär glasskiva på svarta gummihjul. 147 x 69, höjd 26 cm.

Ett hörn med nagg. Slitage. Repor.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Slutpris
4 600
425
468
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
10 okt 16:21
4 600 SEK
10 okt 16:20
4 400 SEK
10 okt 16:19
4 200 SEK
10 okt 16:19
4 000 SEK
10 okt 16:18
3 800 SEK