GAE AULENTI, soffbord, "Tavolo con ruote", Fontana arte, Italien, spår av etsad märkning.
Rektangulär glasskiva på svarta gummihjul. 147 x 69, höjd 26 cm.
Ett hörn med nagg. Slitage. Repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10