Köpt på Bukowskis 2013.
Armband no. S1806 Boett reference. A13356. Boettnummer 1005B4 Kaliber ETA 7750 Kaliber no. 2166665 Signerad "Breitling".
Smärre slitage. Smärre repor. Ej funktionstestad.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10