C.G Hallberg. Stockholm. Ej årsstämplad. Diamanter totalt 0,40 ct och rubin 1,05 ct enligt gravyr. Mått ca 12 x 10 mm. Ringstorlek 17,5. Vikt 4 gram.
Slitage. Spår av justerad skena
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10