Stål, quartz, safirglas, datum, integrerad länk, viklås. Extra länkbitar tot ca 15 mm. 1991.
Kaliber 1441 ref 396.1070 Boettnr 396.1070/396.1080 Serie nr 53545409
Smärre slitage. Smärre repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10