HANS J WEGNER, karmstol, "JH 513", Johannes Hansen, Danmark.
Stomme av teak med fast stoppad rygg och sits. Märkt med plakett "Johannes Hansen Cabinet Maker Copenhagen Denmark. Design H J Wegner." Sitthöjd ca 43 cm.
Slitage. Repor. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.