118639

KARMSTOLAR, 4 st. 1920/30-tal.

Karmstolar, 4 st. 1920/30-tal.

Björk. Svängda armlän. Front med randdekor. Lädersitsar.

Slitage. Sprickor. Smärre repor.

Utropspris
1 500 SEK