Fanerad med palisander. Nefällbar skrivklaff med bakomliggande skrivinredning. En låda under skrivklaff. Raka avsmalnande ben. Bredd 70,5. Djup 38,5. Höjd 102 cm. Nyckel finns.
Fanerskador, brännmärken. Slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.