118829

BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-tal.

Byrå, gustaviansk stil, 1900-tal.

Betsat trä. Beslag i gulmetall. Grå stenskiva. Tre lådor. L 84, b 45, h 77.

Slitage.

Utropspris
1 000 SEK