FÅGLAR, 5 st, glas, Finland. Varav en Oiva Toikka, Nuutajärvi Notsjö.
Vit fågel signerad O. Toikka Nuutajärvi samt etikettmärkt. Ljusblå fågel signerad Studiolasi oy 1991 Finland Halton. Tre mindre fåglar etikettmärkta Finland. Längd 10-17 cm.
Ljusblå fågel med nagg. I övligt gott skick.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor