ad optimorum tam impressorum speciatim Clodii, Leusdenii, Iablonski, Opitii, quam manuscriptorum aliquot codicum fidem collata. (Torah Nevi'im Ketuvim) Direxit opus, novas capitum inscriptiones praefationemque adposuit D.Ioh.Henr.Maius. Collationem vero sedulam instituit, annotationem ac interpretationem. addidit M.Georgius Christianus Bürcklin. Maius, Johann Heinrich / Bürcklin, George Christian.
Tryck: Impensis Ioannis Philippi Andreae, Francofurti ad Moenum [Frankfurt am Main], 1716.
Åldersrelaterat slitage. Titelblad med smärre lagningar. Frontispiece saknas.