1189552
FIGURINER B&G, Royal Copenhagen, samt Rörstrand, porslin, 1900-tal.
Figuriner b&g, royal copenhagen, samt rörstrand, porslin, 1900-tal.

5 stycken. Modellnummer: 1400/609, 1888, 1033, 1035. Höjder 5-17,5 cm.

Slitage.

Utropspris
3 000 SEK