REY URBAN, armring sterlingsilver med blå cabochonslipad sten.
Hamrad yta. Stämplad RU, Stockholm 1956. Bredd ca 2,5 - 4,5 cm. Vikt 35 gram.
Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK