2 RINGAR 18K m opal o 14K guld med vita stenar, Odds Guld AB Visby 1989 opalring

Total vikt 7,7 g. Storlek opalring 14,5/45,5. Ring 14K 17,25/54.

Slitage. Repor. Nagg.

Utropspris
3 000 SEK