KAFFEKANNA, GRÄDDSNÄCKA och SOCKERSKÅL, förgyllt nysilver, Plewkiewicz, Warszawa ca 1900.

Kaffekannans höjd 24 cm.
Gräddsnäckans höjd 11 cm.
Sockerskålens höjd 13 cm.

Anlupen. Smärre slitage. Gravyr.

Utropspris
300 EUR