18K guld. Stämplad Mand, Mandelstam. Ametist ca 36 ct. Korallkula diameter ca 1 cm. Briljanter totalt ca 0,20 ct. Längd hänge 6 cm. Längd kedja 45 cm.
Obetydligt ytslitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10