Anna-Johanna Ångström

(Sverige)
Anna-Johanna Ångström
(Sverige)

ANNA-JOHANNA ÅNGSTRÖM, MATTA, rölakan, ca 353,5 x 242,5 cm, signerad Å.

Stora polykroma romber.

Något slitage, smutsig, fläckar, obetydliga skador.

Utropspris
4 000 SEK