Konst Contemporary
1192545
Lars Lerin
(Född 1954)
Lars lerin, olja på duk, signerad och daterad -98.

LARS LERIN, olja på duk, signerad och daterad -98.

Gimsöy. 24 x 33 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Slutpris
20 001
1 914
2 140
Utropspris
15 000 SEK
Budhistorik (30 bud)
8
8 dec 20:12
20 001 SEK
8 dec 20:12
19 501 SEK
8 dec 20:11
19 500 SEK
8
8 dec 20:10
19 000 SEK
8 dec 20:10
18 888 SEK