Konst Contemporary
1192548
Lars Lerin
(Född 1954)
Lars lerin,olja på duk/papp-pannå, signerad.

LARS LERIN,olja på duk/papp-pannå, signerad.

Från Lofoten. 15 x 20 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Slutpris
22 000
2 064
2 280
Utropspris
12 000 SEK
Budhistorik (27 bud)
13
11 nov 17:50
22 000 SEK
10
11 nov 17:47
21 000 SEK
11
11 nov 17:47
20 000 SEK
11
11 nov 17:46
18 600 SEK
10
11 nov 17:46
18 100 SEK