YTTERFODER, ett par, mässing 1800-tal.

Rund bukig form med dekor av vindruvor. Två lejonmaskaroner med ringar. Höjd 15 cm.

Åldersrelaterat slitage. Några fläckar. Insida anlupen.

Utropspris
3 000 SEK