LENA BERGSTRÖM, skål "PLanets" Kosta Boda signerad och numrerad 86/500
"Planets del 3 av 4 (Mars)", signerad och numrerad 7630009 86/500, 23x20x21 cm
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
8 000 SEK