Design Konstglas
1193853
Lena Bergström
(Född 1961)
Lena bergstrÖm, skål "planets" kosta boda signead och numrerad 78/500.

LENA BERGSTRÖM, skål "Planets" Kosta Boda signead och numrerad 78/500

"Planets del 2 av 4 (Saturnus)", signerad och numrerad 7630008 78/500, 23x17x18 cm.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
8 000 SEK