119567

FIGURINER, 2 st, porslin, Dahl Jensen, Danmark.

Figuriner, 2 st, porslin, dahl jensen, danmark.

Fänöflicka samt orientalisk kvinna. Modell 1165 resp 1323. H 16-18,5.

Slitage. Orientaliskan med lagning.

Utropspris
1 000 SEK