ANASTASIA KUZNETSOVA-RUF, akryl och kol på MDF, signerad och daterad 2010.
"The airport in 22. Rojer". 120 x 154 cm
MDF med skada i högra hörnet. Mindre ytsmuts. Helhetsintrycket är gott.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
35 000 SEK