119617

Edvin Ollers

(Sverige, 1888-1959)
Edvin ollers, olja på duk, sign o dat 1935.

EDVIN OLLERS, Olja på duk, sign o dat 1935.

Landskapsmotiv. 61 x 50.

Obetydligt slitage.

Utropspris
1 500 SEK